O firmie Navash

Piekarnia Navash powstała z myślą o ludziach pragnących skosztować tradycyjnego ormiańskiego pieczywa lavash. Tworzymy zespół ludzi, którzy z pasją i ogromnym zaangażowaniem codziennie, w sposób, w jaki robią lawasz od lat, przygotowują je dla Państwa z naturalnych składników i przy zachowaniu najwyższej jakości.
Patrząc w przeszłość, nasza piekarnia pragnie przybliżyć Państwu tradycję tego pieczywa, jego historię i smak zamknięte w opakowaniach naszego produktu. To niezwykle wszechstronny, naturalny chleb i można wykorzystać go na wiele sposobów. Zachęcamy do zapoznawania się z przepisami na lawasz – przygotujecie z nim i pożywny obiad, i lekki lunch, a także szybką przekąskę czy nawet słodki deser. Ponieważ nasza piekarnia wykorzystuje minimalną liczbę składników, w tym żadnych pochodzenia zwierzęcego, ormiańskie pieczywo może stać się częścią diety wegetariańskiej i wegańskiej.
Proponujemy Państwu między innymi przygotowanie chipsów, pysznych wrapów z bekonem, pomidorem i sałatą, pożywnej quesadilli z kurczakiem, „sushi” z masłem orzechowym i bananami, sugerujemy także wykorzystanie tego naturalnego ormiańskiego chleba jako spodu do pizzy! Pieczywo to jest niezwykle uniwersalne. Mamy nadzieję, że niektóre z pomysłów zastosowania lawasza w ormiańskiej kuchni przyjmą się również w Państwa domach, ale liczymy także na Państwa przepisy i propozycje podania.
Wierzymy, że dania z lawaszem zagoszczą na dobre w Waszych domach i będą cieszyły się powodzeniem pośród wszystkich domowników.

Close Menu