Nasze produkty

Produkty, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie:

lawasz chleb
Piekarnia lawasza

Lawasz

Ormiańskie pieczywo pszenne lawasz. Produkujemy je wg starej receptury, przekazywanej z pokolenia na pokolenie od niemal 6000 lat. Historia lawasza jest niezwykła, jego prostota składu i niezwykły smak podbijają podniebienia ludzi w niemal każdym zakątku naszego świata. Uniwersalność pozwala na wykorzystanie go w niemal każdym daniu: jako kanapka, jako część dania obiadowego, jako przekąska czy nawet deser!
Dzięki bardzo prostemu składowi sprzyja licznym dietom, a jeśli mowa o zdrowym odżywianiu – cóż, mniejszej ilości chemii w składzie pieczywa nie znajdziecie Państwo nigdzie indziej. W naszym jest: mąka, sól, woda. I koniec. No, może jeszcze odrobina serca naszych piekarzy 🙂
Chleb lawasz mamy dla Państwa w różnych formach:
– dla sieci sklepów pakowany w pojedyncze lub potrójne opakowania,
– dla sieci restauracji i kebabów pakowany hurtowo, możliwość zmian dla uzyskania lepszej elastyczności ciasta,
– dla cateringu pakowany hurtowo, pracujemy nad różną kolorystyką dla działań marketingowych,
– dla Klientów piekarni pakowany jako pojedyncze egzemplarze.

Niezależnie od tego kim jesteś i w jaki sposób chciałbyś wykorzystać lawasz do swoich celów będzie on doskonałą wizytówką i świetną częścią dania. Wkładamy w jego produkcję mnóstwo serca i dbamy o to, aby był najwyższej jakości.

Chleb Puri

To wyjątkowe pieczywo z kuchni gruzińskiej. Wypiekamy je na miejscu. W każdej naszej piekarni tworzymy specjalne piece, które zwą się tonyr. To dzięki ich charakterystycznej budowie i sposobie pieczenia puri są wyjątkowe. Niezwykle smaczne, łatwe do podzielenia się z innymi, doskonałe do przyrządzenia z owocami lub warzywami czy jajkiem.
A ile Wy macie pomysłów na puri?

Croissanty z nadzieniem

Nasze croissanty to coś więcej. Naszpikowaliśmy je mnóstwem owoców, zrobione są z ciasta półfrancuskiego na jogurcie naturalnym. Ich smak i konsystencja są nie do przecenienia. Rozpływają się w ustach, a jedzone na ciepło są wyjątkowym deserem. Doskonałe na przekąskę w ciągu dnia, idealne na deser dla dzieci ale nie oszukujmy się… my, dorośli, często sami zjemy je po drodze do domu! 😉
Zwracamy bardzo uwagę na to, aby nasze wypieki były doskonałe, a nasi piekarze specjalistami w swoim fachu.

Chaczapuri

Przepyszne przekąski z ciasta półfrancuskiego z różnymi nadzieniami. Są w wersji słodkiej jako deser, jak i również w wersji warzywnej czy mięsnej – jako przekąska! Doskonałe do zjedzenia zarówno na gorąco jak i na zimno.
Kto chętny? Zapraszamy i gwarantujemy szał dla podniebienia!

chinkali navash

Chinkali

Przepyszne pierożki gruzińskie Chinkali. Bardzo ciekawa forma pierożka w stożkowym kształcie, nieco zakręcone 🙂 i smakujące obłędnie! Chinkali są głęboko mrożone dzięki czemu ich przydatność do spożycia wynosi aż 3 miesiące.
Produkujemy je z naturalnych składników, bez dodatków konserwantów. W sprzedaży mamy kilka smaków, m.in. z mięsem, ze szpinakiem czy z serem.
Zachęcamy do spróbowania, gwarantujemy, że zachwycą Państwa podniebienie i będą jedną z ulubionych spośród naszych potraw 🙂 

Close Menu