Franczyza

Zapraszamy do sieci Navash!

Navash to sieć piekarni, która może pracować także dla Ciebie!

Jeśli prowadzisz lub zastanawiasz się nad rozpoczęciem prowadzenia działalności i chciałbyś/chciałabyś nawiązać współpracę jako punkt sieci piekarni Navash – zapraszamy. Każdemu, kto podejmie tę decyzję i stwierdzi, że chciałby się rozwijać wraz z naszą siecią gwarantujemy pełne wsparcie:
– w załatwieniu formalności,
– w zdobyciu wyposażenia piekarni,
– w przystosowaniu wnętrza do obowiązujących przepisów,
– w wykonaniu torniru,
– w dostawach towaru i materiałów do produkcji poszczególnych produktów,
– w znalezieniu pracowników,
– w działaniach marketingowych i reklamie.

Przystępując do naszej sieci część z powyższych punktów macie Państwo zagwarantowane w ramach wpisowego. Część niestety pozostaje na Państwa barkach, ale nie pozostajecie z tym sami – pomożemy Wam we wszystkich aspektach, które będą wymagały naszej ingerencji. Mając już doświadczenie wiemy gdzie można spodziewać się problemów i w jaki sposób sobie z nimi poradzić. Możecie Państwo liczyć na naszą pomoc i zaangażowanie w odpowiedni start Waszego biznesu! Na tym polega partnerska współpraca, a w końcu tylko wspólnie można osiągnąć sukces.

Umowa, którą dla Państwa przygotowaliśmy jest jasna, przejrzysta, posiada zapisy najważniejszych elementów współpracy, ale – co najważniejsze – nie ma gwiazdek! Stawiamy na jasność współpracy, brak zawiłości i pełne zaangażowanie obu stron we wspólne dobro. Gwarantujemy ciągłość dostaw, często wprowadzane nowości oraz wsparcie marketingowe sieci dla coraz lepszych rezultatów.

Zainteresowani? Zapraszamy po szczegóły!

 

Close Menu