Franczyza z navash

Zapraszamy do współpracy.
Prowadzisz swoją piekarnię? A może dopiero ją planujesz? Pomożemy Ci w Twoim biznesie!

Nasze doświadczenie
dla ciebie

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu nasz nowy koncept – Piekarnie&Bistro NAVASH. Od lat prowadzimy piekarnię, w której zgodnie z tradycją wypiekamy lawasz – chleb ormiański. Zachęceni sukcesem i rosnącą popularnością kuchni ormiańskiej i gruzińskiej w Polsce, postanowiliśmy rozwinąć naszą działalność i poszerzyć ją o sieć Piekarni i Bistro, w których oferować bedziemy naszym klientom wypieki takie jak chaczapuri, puri, lawasz oraz serwować na miejscu typowe dania ormiańskie i gruzińskie, takie jak lamadżo, chinkali czy chaczapuri adżarskie.

Kawa

nasze korzenie

Mieszkamy w Polsce od prawie dwudziestu lat i tu jest nasz dom, czasem jednak zdarza się nam zatęsknić za ormiańskim klimatem, smakiem i ….
W naszych Piekarniach chcemy stworzyć namiastkę Armenii i Gruzji. Oddać ich charakter w zapachu i smaku naszych wypieków i dań, a także w wystroju samego lokalu.

Zapraszamy do naszej sieci

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do budowy sieci wraz z nami. Wchodząc do naszej sieci otrzymujecie gotowy zestaw wiedzy, szkoleń oraz wsparcia, który pozwoli Wam rozwinąć swój własny biznes. Z naszymi Franczyzobiorcami współpracujemy już od samego początku. Pomagamy wybrać odpowiedni lokal, wspieramy podczas negocjowania Umowy najmu, a także podczas adaptacji i urządzania Piekarni. Kolejnym istotnym elementem jest etap rekrutacji i szkolenia pracownika. To odpowiednio przeszkolony personel, w dużej mierze decyduje o sukcesie przedsięwzięcia. Pomagamy w rekrutacji, a przede wszystkim dbamy o właściwe wyszkolenie zarówno piekarzy jak i sprzedawców. W przypadku gdy zatrudnić chcemy obcokrajowca – pomagamy w procesie legalizacji pracy i pobytu.

 

Zapraszamy do Współpracy!

Pomożemy ci w twoim biznesie

Szkolenia

Zadbamy o to, abyś od początku miał/a pełną wiedzę na temat tego jak prowadzić piekarnię. Dowiesz się również wiele na temat najczęściej spotykanych problemów i tego jak sobie z nimi radzić.

Zaopatrzenie

Wszystkie produkty w piekarni dostarczymy w odpowiednim czasie, aby piekarnia miała zapewniony towar do sprzedaży. Jeśli chcesz, aby nasze produkty były jednymi z, ale nie jedynymi - również zadbamy o to, aby Twoje zamówienia był realizowane w jak najkrótszym czasie.

Marketing

Pomożemy Ci w przygotowaniu lokalu do odpowiedniej sprzedaży: od szyldu, przez wyposażenie, po odpowiednie ozdoby na ścianach i stolikach, aby lokal prezentował się wyśmienicie i zapraszał Klientów do spróbowania naszych propozycji dań.

Nowości

Ponieważ stale się rozwijamy wprowadzamy do naszej oferty nowości. Co jakiś czas będziemy się nimi chwalić, a dzięki temu i w Waszej piekarni pojawią się Klienci na nowe produkty. Dzięki nim rozszerzycie swój asortyment oraz dotrzecie do nowych Klientów.

zadbaj o swój biznes

Zajmij się organizacją, a resztę pozostaw nam. Pomożemy Ci rozwinąć skrzydła i poprowadzić wymarzoną piekarnię.

Close Menu